Nieruchomości

Działalność deweloperska zajmuje szczególne miejsce w strukturze Naszej Firmy. Naszym atutem jest kompleksowość! W odróżnieniu od wielu firm deweloperskich nasze inwestycje są realizowane w całości przez Nasza firmę, poczynając od projektu funkcjonalnych osiedli, budowę po przez sprzedaż nieruchomości a następnie po sprzedażową obsługę klienta. Kupując mieszkanie lub dom w Naszej Firmie oferujemy również atrakcyjne ceny na materiały wykończeniowe w naszej hurtowni.

658

sprzedanych mieszkań i domów

14

wybudowanych osiedli

Świebodzin

Rozłogi

Łagów

Rynek wtórny

Zdobyte doświadczenie w dziedzinie nieruchomości postanowiliśmy wykorzystać wprowadzając usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami rynku wtórnego. Zajmujemy się kompleksową obsługą pośrednictwa, począwszy od opracowania oferty, zbadania stanu prawnego nieruchomości poprzez znalezienie nabywcy aż po finalizację transakcji u notariusza i protokolarne przekazanie nieruchomości.

Doradztwo w nieruchomościach

Naszym klientom oferujemy usługi związane z wycenami nieruchomości, regulowaniem ich stanu prawnych, przeprowadzaniem podziałów geodezyjnych po przez inwentaryzacje budowlane nieruchomości i ekspertyzy, prowadzimy książki obiektów.