Nowy budynek wielorodzinny
ul. Podgórna 2 (os. Widok)

Całkowicie nowa prestiżowa inwestycja mieszkaniowa powstanie przy ul. Podgórnej w Świebodzinie przy Osiedlu Widok które jest najczęściej wybieraną lokalizacją przez mieszkańców Świebodzina ze względu na cichą i spokojną okolicę. Przedszkole, szkoła oraz liczne sklepy zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie inwestycji stanowią uzupełnienie jej korzystnej lokalizacji na którą wpływa również położenie z rozległą panoramą na miasto Świebodzin.

Budynek o nowoczesnej architekturze zaprojektowany z wykorzystaniem wstawek z cegły oraz pnączy bluszczu na elewacji budynku mieści 50 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań o pow. od 32,42,5m2 do 75,70m2.Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska w poziomie piwnicy oraz miejsca postojowe na terenie osiedla. Dla bardziej wymagających klientów przewidzieliśmy garaże zlokalizowane w części podziemnej. Wszystkie mieszkania posiadają duże nasłonecznione balkony z widokiem na panoramę Świebodzina. Komfort mieszkania zwiększy nowoczesna winda oraz system wentylacji mechanicznej.

Rynek branży budowlanej ciągle ewoluuje dostarczając nowych zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Aktywnie uczestnicząc w życiu branży możemy zapewnić Mieszkańcom wysoką jakość użytych materiałów, nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zagwarantują poczucie solidności, efektywności energetycznej budynków oraz trwałości zakupionej nieruchomości.

Zakładając, że zadowolenie klienta jest celem naszego funkcjonowania na rynku mieszkaniowym stawiamy duży nacisk na stan deweloperski. Mamy świadomość, że przyszli mieszkańcy długo czekają na swój „własny kąt” dlatego mieszkania mają wysoki standard wykończenia deweloperskiego. Każde mieszkanie wyposażone będzie w własny piec gazowy, grzejniki i osprzęt elektryczny (bez odbiorników). Inwestycja stanowi idealną ofertę dla osób poszukujących swojego wymarzonego mieszkania.

BUDOWA I SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA 

GALERIA

WARUNKI ZAKUPU

Jest wstępną ofertą zakupu przez Państwo Lokalu mieszkalnego w nowo budowanym osiedlu. Umowa ta jest szczególnie przydatna w przypadku, gdy potrzebujecie Państwo mieć pewność rezerwacji wybranego mieszkania, czas na przeprowadzenie ostatecznych kalkulacji finansowych oraz zorientowanie się w możliwościach uzyskania kredytu mieszkaniowego. Umowa rezerwacyjna jest często wymaganą przez banki podstawą do uzyskania informacji o zdolności kredytowej.

Umowa rezerwacyjna jest bezpłatna. Następstwem umowy rezerwacyjnej jest podpisanie umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego.

Wzór – projekt umowy znajduje się w biurze firmy jak również może być przesłany e-mailem na Państwa życzenie.

Umowa sporządzona w formie Aktu Notarialnego, w której Inwestor przyrzeka realizację inwestycji, a klient zobowiązuje się do dokonania zapłaty ceny za mieszkanie. Umowa określa szczegółowo specyfikację mieszkania jego standard wykończenia oraz harmonogram płatności zgodnie z ustalonymi etapami budowy.

Wzór – projekt umowy znajduje się w biurze firmy jak również może być przesłany e-mailem na Państwa życzenie.

Warunkiem jej podpisania jest uregulowanie należności za mieszkanie, czyli wpłacenie całej ceny sprzedaży określonej w umowie przedwstępnej. Jej efektem jest przeniesienie na Państwa prawa własności wybranego mieszkania, wraz z udziałem w gruncie i ewentualnie garażem. Dla każdej nieruchomości zostanie przez Sąd założona osobna księga wieczysta.

W ten sposób stajecie się Państwo właścicielem mieszkania własnościowego, a co za tym idzie członkiem wspólnoty mieszkaniowej utworzonej przez wszystkich właścicieli lokali w tej nieruchomości. Możliwość podpisania umowy sprzedaży istnieje po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku oraz zaświadczeń o samodzielności lokalu.

Z podpisaniem Umowy Sprzedaży wiążą się dodatkowe opłaty spoczywające na nabywcy: taksa notarialna wraz z kosztami wypisów aktu notarialnego i opłata sądowa, wpis do ksiąg wieczystych.

Kontakt