Osiedle Wichrowe Wzgórze to całkowicie nowe i w pełni zagospodarowane osiedle zlokalizowane w Świebodzinie przy ul. Partyzanckiej na którym znajdowały się będą domy w zabudowie bliźniaczej, szeregowej oraz wielorodzinnej. Funkcjonalnie zagospodarowana przestrzeń z pełną infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi, chodnikami, okraszone stylową zabudową stworzy osiedle, na którym swoje wymarzone miejsce znajdą osoby ceniące bezpieczeństwo, prestiż oraz dogodną lokalizację blisko centrum Świebodzina.  Przy tworzeniu projektu wykorzystaliśmy doświadczenie, które zdobyliśmy przy budowie blisko 600 obiektów budowlanych w tym 12 w pełni zagospodarowanych osiedli mieszkalnych.

Druki etap budowy osiedla Wichrowe Wzgórze zakłada między innymi wybudowanie dwóch budynków  mieszkalnych wielorodzinnego o numerze 4/1 i 4/2 w którym znajdować się będą nowoczesne i funkcjonalne mieszkań o pow. od 39,80m2 do 53,90m2. Do każdego mieszkania przynależeć będzie komórka lokatorska w poziomie piwnicy oraz miejsca postojowe na terenie osiedla. Dla bardziej wymagających klientów przewidzieliśmy garaże zlokalizowane w części podziemnej. Do części mieszkań na parterze przewidziane jest wyjście na własny ogródek przyległy do mieszkania, natomiast pozostałe lokale posiadają duże nasłonecznione balkony. Każde mieszkanie wyposażone będzie w własny piec gazowy, grzejniki i osprzęt elektryczny (bez odbiorników).

RZUTY

GALERIA Z PIERWSZEGO ETAPU BUDOWY WICHROWEGO WZGÓRZA

WARUNKI ZAKUPU

Jest wstępną ofertą zakupu przez Państwo Lokalu mieszkalnego w nowo budowanym osiedlu. Umowa ta jest szczególnie przydatna w przypadku, gdy potrzebujecie Państwo mieć pewność rezerwacji wybranego mieszkania, czas na przeprowadzenie ostatecznych kalkulacji finansowych oraz zorientowanie się w możliwościach uzyskania kredytu mieszkaniowego. Umowa rezerwacyjna jest często wymaganą przez banki podstawą do uzyskania informacji o zdolności kredytowej.

Umowa rezerwacyjna jest bezpłatna. Następstwem umowy rezerwacyjnej jest podpisanie umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego.

Wzór – projekt umowy znajduje się w biurze firmy jak również może być przesłany e-mailem na Państwa życzenie.

Umowa sporządzona w formie Aktu Notarialnego, w której Inwestor przyrzeka realizację inwestycji, a klient zobowiązuje się do dokonania zapłaty ceny za mieszkanie. Umowa określa szczegółowo specyfikację mieszkania jego standard wykończenia oraz harmonogram płatności zgodnie z ustalonymi etapami budowy.

Wzór – projekt umowy znajduje się w biurze firmy jak również może być przesłany e-mailem na Państwa życzenie.

Warunkiem jej podpisania jest uregulowanie należności za mieszkanie, czyli wpłacenie całej ceny sprzedaży określonej w umowie przedwstępnej. Jej efektem jest przeniesienie na Państwa prawa własności wybranego mieszkania, wraz z udziałem w gruncie i ewentualnie garażem. Dla każdej nieruchomości zostanie przez Sąd założona osobna księga wieczysta.

W ten sposób stajecie się Państwo właścicielem mieszkania własnościowego, a co za tym idzie członkiem wspólnoty mieszkaniowej utworzonej przez wszystkich właścicieli lokali w tej nieruchomości. Możliwość podpisania umowy sprzedaży istnieje po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku oraz zaświadczeń o samodzielności lokalu.

Z podpisaniem Umowy Sprzedaży wiążą się dodatkowe opłaty spoczywające na nabywcy: taksa notarialna wraz z kosztami wypisów aktu notarialnego i opłata sądowa, wpis do ksiąg wieczystych.