Po zakończeniu budowy I etapu osiedla od nazwą „Osiedle Zielone Wzgórze” w Rozłogach, obejmującego łącznie 30 wolnostojących budynków mieszkalnych, mamy przyjemność zaprezentować Państwu drugi etap wspomnianej inwestycji.

Osiedle Zielone Wzgórze to piękne domy w cichej i spokojnej okolicy, pozwalające czerpać przyjemność z uroków okolicznej przyrody. Położone jest na funkcjonalnie zaprojektowanym osiedlu doskonale skomunikowanym z okolicznym miastem Świebodzin. Budynki zostały zaprojektowane w nowoczesnej formie zabudowy, które zostały wkomponowane w niebanalne ukształtowanie terenu, nadające osiedlu niesamowitego uroku. Dodatkowym atutem inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo lasu od strony zachodniej, wzdłuż którego przebiega droga gminna, prowadząca nad jezioro Wilkowskie.

Drugi etap inwestycji obejmuje łącznie 11 budynków wolno stojących oraz 28 lokali mieszkalnych w budynkach bliźniaczych 2-lokalowych. Oferowane metraże to budynki parterowe o powierzchni 80,17m2 i 96,70m2, budynki piętrowe o powierzchni 98m2 oraz lokale mieszkalne 2-poziomowe o powierzchniach 65,16m2 i 75,45m2 z ogrodami indywidualnymi.

Osiedle zostało zaprojektowane kompleksowo, wykonane zostaną drogi wewnętrzne utwardzone kostką brukową z jednostronnym chodnikiem. Wszystkie budynki będą wyposażone w przyłącza wodno-kanalizacyjne, energetyczne i gazowe. Osiedle będzie wyróżniać się wysoką jakością użytych materiałów oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które zagwarantują mieszkańcom poczucie solidności zakupionej nieruchomości.

OBEJRZYJ ZDJĘCIA Z I ETAPU BUDOWY

OBEJRZYJ FILM Z I ETAPU BUDOWY

RZUTY

FILM – PIERWSZY ETAP BUDOWY

GALERIA – PIERWSZY ETAP BUDOWY

WIZUALIZACJE – DRUGI ETAP BUDOWY

FILM – PLAC BUDOWY

WARUNKI ZAKUPU

Jest wstępną ofertą zakupu przez Państwo Lokalu mieszkalnego w nowo budowanym osiedlu. Umowa ta jest szczególnie przydatna w przypadku, gdy potrzebujecie Państwo mieć pewność rezerwacji wybranego mieszkania, czas na przeprowadzenie ostatecznych kalkulacji finansowych oraz zorientowanie się w możliwościach uzyskania kredytu mieszkaniowego. Umowa rezerwacyjna jest często wymaganą przez banki podstawą do uzyskania informacji o zdolności kredytowej.

Umowa rezerwacyjna jest bezpłatna. Następstwem umowy rezerwacyjnej jest podpisanie umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego.

Wzór – projekt umowy znajduje się w biurze firmy jak również może być przesłany e-mailem na Państwa życzenie.

Umowa sporządzona w formie Aktu Notarialnego, w której Inwestor przyrzeka realizację inwestycji, a klient zobowiązuje się do dokonania zapłaty ceny za mieszkanie. Umowa określa szczegółowo specyfikację mieszkania jego standard wykończenia oraz harmonogram płatności zgodnie z ustalonymi etapami budowy.

Wzór – projekt umowy znajduje się w biurze firmy jak również może być przesłany e-mailem na Państwa życzenie.

Warunkiem jej podpisania jest uregulowanie należności za mieszkanie, czyli wpłacenie całej ceny sprzedaży określonej w umowie przedwstępnej. Jej efektem jest przeniesienie na Państwa prawa własności wybranego mieszkania, wraz z udziałem w gruncie i ewentualnie garażem. Dla każdej nieruchomości zostanie przez Sąd założona osobna księga wieczysta.

W ten sposób stajecie się Państwo właścicielem mieszkania własnościowego, a co za tym idzie członkiem wspólnoty mieszkaniowej utworzonej przez wszystkich właścicieli lokali w tej nieruchomości. Możliwość podpisania umowy sprzedaży istnieje po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku oraz zaświadczeń o samodzielności lokalu.

Z podpisaniem Umowy Sprzedaży wiążą się dodatkowe opłaty spoczywające na nabywcy: taksa notarialna wraz z kosztami wypisów aktu notarialnego i opłata sądowa, wpis do ksiąg wieczystych.

Kontakt